באינטרנט מצויים אתרים רבים המציעים מגוון רחב של מוצרים כאלו ואחרים למכירה במחירים זולים ביותר. אתרי מכירות באינטרנט משתמשים במגוון רחב של שיטות כגון מכירות פומביות, מכירות קבוצתיות, מכרזים ועוד. שיטות אלה מניבות מחירים אטרקטיביים ביותר לצרכן.

אתרי מכירות באינטרנט – פומביות ומכירות קבוצתיות

מכירות פומביות באינטרנט הן שיטה פופולארית ביותר למשוך את הצרכן. מוצר נתון מוצב למכירה במחיר נמוך מאוד יחסית לשוק, ולעיתים אף תתחיל מכירה מעלות של 0 ₪. במצב שכזה כל אדם הרוצה לנסות את מזלו, מציע הצעה גבוהה מקודמו. ההצעה הגבוה בכל זמן נתון מוצגת לצרכנים השונים והם אלו שבוחרים האם להציע או לא. כמובן שהמרבה במחיר זוכה בהצעה. מכירות אלו לרוב נמכרות במחיר נמוך מהמקובל בשוק.

בנוסף, מכירות קבוצתיות באינטרנט הן למעשה הוצאה למכירה של כמות גדולה של מכשירים מאותו הדגם הנמכרים כולם במחיר אחיד. כאשר רוצים לקבל קידום מכירות יעיל, מכירות קבוצתיות יכולות להיות פיתרון נהדר, לדוגמא מכירה של 50 טלוויזיות lcd מאותו הדגם. המחירים הנמוכים מביאים לקהל לקוחות רחב המעוניין ברכישת המוצר, כש- 50 הראשונים זוכים לקנות אותו. חשוב לציין כי גם במכירות קבוצתיות מחיר המוצרים נמוך ממחיר השוק.

מכירות אישיות

מכירות באינטרנט אישיות הן גישור בין מכירה פומבית למכירה קבוצתית. בשיטה זו יושב הצרכן מול מסך המחשב עליו מוצג המוצר הרצוי. על הצרכן לתת עד 5 הצעות מעל למחיר המינימום ולחכות לאישור החברה המוכרת. במצב שכזה ניתן להשיג מוצר בזיל הזול או לחילופין להגיע למחיר מרקיע שחקים בכדי לזכות במוצר בכל מחיר. שיטה זו נועדה לאנשים בעלי סבלנות וידע בתחום, שכן אנשים ללא ניסיון וידע עלולים לשלם מחיר מופקע עבור מוצר כלשהו.

היופי באתרי מכירות באינטרנט הוא שלא צריך אנשי מכירות או טלמרקטינג ואפשר לבצע את כל תהליך הרכישה דרך המחשב. כיום באמצעות שלל שיטות למכירה כמו שילוב צ'אט לאתר תוכלו להגדיל את כמות המכירות באתר שלכם בעשרות אחוזים ולהפוך את האתר שלכם לחנות שמארחת את לקוחותיה.

אתרי מכירות באינטרנט באים לרוב לקראת הלקוח ומאפשרים דמי משלוח ולעיתים גם התקנה במחירים משתלמים במיוחד.

באינטרנט קיימים אתרי מכירות רבים המציעים מגוון רחב של מוצרים למכירה במחירים נמוכים מאוד מהמחירים בשוק. חשוב להגיע מוכנים לאחר סקר שוק בכדי לאמוד מחירי מוצרים ולהשיג אותם במחירים נמוכים ביותר