אפליקציית האינטרנט של סייטהוד מספקת שרותי צ'אט מקוון לאתרי אינטרנט.

ידוע כי שימוש באפליקציה כזו מגדיל באופן משמעותי את נפח המכירות באתרי אינטרנט.
סייטהוד מספקת לבעלי אתרי אינטרנט את הכלים הטובים ביותר לניהול מערך המכירות ושירות הלקוחות באתרי אינטרנט.

סייטהוד החלה את דרכה בשנת 2007 כחברה לבנייה ופיתוח אתרי אינטרנט. בשנת 2008  צוות סייטהוד יזם ופיתח רעיון מנצח לשיפור ההכנסות מאתרי אינטרנט-  צ'אט מקוון וממשק אינטרנט לניהול מיטבי של מערך המכירות ושירות הלקוחות.

מבקרים אשר נכנסים לאתרי הלקוחות של סייטהוד נהנים מחווית קנייה משופרת וייחודית
המסייעת לבעלי האתר למנף את שירות הלקוחות והמכירות ולהביא לידי עסקה אמיתית, ממש כמו בחנות או העסק במציאות.
 
בשנת 2010 קיבלה סייטהוד מענק ממשרד המדען הראשי, תנופה – סיוע למיזמים טכנולוגיים ומאז הפסיקה את שרותיה כחברה לפיתוח ובניית אתרי אינטרנט.  באותה עת, סייטהוד רשמה פטנט עבור המנגנון הייחודי אשר מאפשר ללקוחות סייטהוד ליזום הודעה מול המבקרים באתרי האינטרנט הרשומים בחשבונות סייטהוד.
 
לחברת סייטהוד ניסיון עשיר ורב בעבודה עם אתרי אינטרנט ובפרט מול בעלי אתרי האינטרנט, אותם אלו הרוצים לייצר מגמה חיובית במכירות בעסק שלהם.
תוך בחינה יומיומית של מכלול הצרכים והמרכיבים באתרי אינטרנט ממגוון רחב ולאור הניסיון הרב שהצטבר לצוות סייטהוד, הוסק באופן חד משמעי: אתר האינטרנט הנפוץ בצורתו הנוכחית אינו רווחי!!!

חרף כל מאמציהם של חברות לקידום אתרים וחברות לשיווק ופרסום אתרים, כמעט ולא קיים שגשוג עסקי באתרי אינטרנט של עסקים קטנים ובינוניים. אמנם הם מצליחים לייצר כניסות לאתר אך רבים מהמבקרים נוטשים את האתר מהר מאוד ולא מייצרים עסקאות בפועל.

מדובר על מספרים חסרי תקדים, אתר אינטרנט ממוצע מכניס 100 מבקרים ביום, סטטיסטית רק 2 אנשים יקנו מוצרים או יממשו עסקה.
הסיבות לכך ידועות לכולם, אין שירות לקוחות, אין מקח וממכר, אין משא ומתן, אין מניפולציות של מוכר קונה, אין חיוך, אין ברכה לבאים ואין שלום ליוצאים, אין הצעות למבצע בו במקום, הנחות, מתנות ועוד רבים ממאפייני הסחר בחנויות בעולם האמיתי נעדרים מרשימת היכולות המצויות היום ברוב השוק האינטרנטי.

סייטהוד מבשרת שדרוג לכלל אתרי האינטרנט ומוסיפה להם יכולות לטפל בסיוע של כל המאפיינים הראויים לזירת מסחר באתרי אינטרנט.
אין שום סיבה שבעולם, עם כל הטכנולוגיות הקיימות היום, שגולשי אינטרנט לא יוכלו לקבל שירות בזמן אמת בעודם מחפשים להוציא כסף מכיסם. הם רוצים לקנות, על בעלי האתרים לספק להם את השירות הראוי לכך.

חוסר האונים הטכנולוגי שליווה את האינטרנט עד אמצע העשור הקודם, הנחה אותנו המשתמשים באינטרנט שאין פתרון אפשרי לשירות מקוון, התרגלנו שאתרי האינטרנט הם חנויות אלקטרוניות קרות, מלאות בטקסטים, נתונים, חישובי עלויות מוצר, עלויות משלוח, תאריכים ושאר מאפייני העשור הקודם. לא עוד, היום עם הצ'אט של סייטהוד אתרי האינטרנט חמים, מקבלים את הבאים לאתר, מברכים לשלום את הלקוחות השבים והחדשים, מתאמים שירות ע"פ עבר ידוע של המבקר, מתאמים נציג שירות ע"פ המוצר או הלקוח ועוד מאפיינים חדשניים ומודרניים בהחלט לניהול שירות הלקוחות באתרי אינטרנט.

סייטהוד יצאה לראשונה בגרסת הרצה בסוף 2010, ובתחילת מאי 2011 השיקה סייטהוד את הגרסה הרשמית עם סל שירותים ייחודי ומהפכני לאתרי אינטרנט.

למי סייטהוד מתאימה? לכל אתר אינטרנט בו ישנו אינטרס עסקי שיווקי: בעלי מקצוע, צורפים, עורכי-דין, יצרני מטבחים, סוכנויות נסיעות, מתווכים, חברות, עסקים, חנויות אלקטרונית, מכללות, אוניברסיטאות, קופות חולים, כמעט כל סוגי האתרים מהם רוצים להפיק שיפור במכירות או בשיווק.

אין לכם מי שיענה בצ'אט? סייטהוד מספקת שירותי נציגים לחברות ועסקים אשר רוצים נציגות קבועה באתר שלהם. נציגי סייטהוד ימכרו וישרתו את הלקוחות עבורכם. אתם רק תקבלו לידים מוכנים או המרות לעסקאות סגורות.

סייטהוד היא אפליקציית אינטרנט ולפיכך ניתן להתחבר אליה בכל מקום ובכל זמן.
בעל אתר אינטרנט יכול לשבת בבית קפה בחוף הים ולדבר עם המבקרים באתר שלו ולסגור איתם עסקאות.