כיום, ניתן למצוא שירותי מכירה בכל שעות היום, מכירה 24 שעות הפכה לדבר פופולארי עבור חברות רבות, אשר משתמשות בציוד הטכנולוגי המשוכלל ביותר, על מנת להתאים שירות לקוחות ומוצרים במיוחד עבור לקוחותיהם. שירות הנייטליד של חברת סייטהוד מסייע בתהליכי המכירה ושירות הלקוחות ומסייע לארגון לאסוף את כל המידע הרלוונטי על הלקוח ובכך לשפר את השירות. דבר זה מסייע לתהליך המכירה סביב השעון ומייעל את התהליך.

מהו שירות נייטליד?

שירות זה מציע לבעלי אתרים או חברות, בעזרת מענה אנושי של אנשי מכירות ושירות לקוחות, לאסוף מידע רב על הלקוח בצורה דקדקנית. בעלי האתרים מנסחים תסריטים שונים שיחות עם לקוחות, לפי תחום השירות או המוצרים. התסריט כולל בתוכו שאלות ופרטים שונים, אשר בהמשך מסייעים לבעלי הארגון לסווג את לקוחותיהם ולהתאים להם אנשי שירות, מוצרים וקישורים מתאימים עבורם. בצורה זו, ניתן להתאים את השירות לפי העדפות והרגלי הצריכה של הלקוח, דבר זה מסייע ללקוח ולחברה בו זמנית.

כיצד שירות זה מסייע בתחום מכירה 24 שעות?

כאשר מדובר על מכירה 24 שעות, מדובר על אנשי שירות ל[קוחות רבים, אשר עומדים מול גולשים ולקוחות קיימים או פוטנציאלים ואמורים לבצע כמה שיותר מכירות, או להיענות לצרכי הלקוח בצורה המהירה והטובה ביותר. שירות זה מסייע בתחום המכירה כיוון שהוא מייעל את התהליך, הוא יודע להתאים את הנציג, השירות והמוצר במיוחד עבור הלקוח וחוסך טרחה של הלקוח, המתנה והעברה בין נציגי מכירות שונים. החיוניות של תוכנת הנייטליד במכירות באינטרנט היא רבה, כיוון שבכל פעם שלקוח גולש באתר, הסוכנים יכולים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר בעזרת הפרטים שאספו, או לאסוף פרטים על לקוח חדש ובעתיד לשפר את השירות עבורו.

כיום, בעולם המכירות באינטרנט, אשר מבצע מכירה 24 שעות, המהירות והיעילות חשובה ביותר, אחרת הלקוחות יאבדו עניין או יכולים ללכת לאיבוד בגלל עודף המידע הקיים. לכן, עבור הלקוחות, מכירה בכל שעות היממה דרך האינטרנט משפרת את השירות והם מרוצים יותר. בנוסף, בעלי האתרים יכולים למכור בצורה ישירה וטובה יותר.