יש לכם אתר אינטרנט? רוצים באמת להגדיל את נפח המכירות וההזמנות באתר שלכם?

סייטהוד היא הפתרון המושלם עבורכם! נציגי שירות לקוחות ומכירות אנושיים אונליין אצלכם באתר.

סייטהוד מספקת לכם נציגי שירות אשר יאיישו את הצ'אט באתר, וישרתו את המבקרים באתר במקומכם, לכל מבקר אשר נכנס לאתר שלכם.

נציגי השירות של סייטהוד הם אנשים, בני אדם! לא מחשבים ולא אפליקציות ולא רובוטים! נציגי השירות והמכירות המועסקים בסייטהוד הם אנשי מכירות עם ניסיון וידע מצטבר אודות הצרכים האמיתיים והנדרשים בתקשורת מכירתית באינטרנט.

בעוד שאתם משלמים לחברות לידים בפלטפורמות טכנולוגיות נטו, כגון תוכניות שותפים, בסייטהוד הבקרים באתר שלכם נהנים מחוויית גלישה אדיבה, אכפתית ואנושית.

מיומנויות המשא ומתן, המקח והממכר, כל המניפולציות של מוכר מול קונה, את כל אלו מחסירות הטכנולוגיות של תוכניות השותפים. התרגלנו שהאינטרנט הוא קר ומנוכר, לא עוד!
שירות הלידים של סייטהוד מייצר עבורכם את הלידים עם ההסתברות הגבוה ביותר למימוש העסקה. נציגי השירות מתוודעים ללקוח הפוטנציאלי, מספרים לו על השירות שלכם באתר, על המוצרים, מתעניינים בצרכיו ומספקים את המענה ההולם והמהיר ביותר עבורו.

לראשונה בישראל, סייטהוד תייצר עבורכם הכנסה ללא תנאי וללא תשלום מראש.
אתם תשלמו רק בעבור לידים אמיתיים    . לא תשלמו בעבור שירות הלקוחות שניתן כבדרך אגב ובחינם. דומה הדבר לקמפיין מבוסס קליקיםCPC)) בתוכניות השותפים, אף שנרשמתם לקמפיין של קליקים או המרות, עדיין אתם זוכים לחשיפות רבות ובחינם.
כך בסייטהוד, תשלמו בעבור לידים בלבד, ותיהנו משירות לקוחות איכותי יותר, יעיל יותר, ובוודאי אנושי ומיומן הרבה יותר מכל פלטפורמה טכנולוגית של השגת לידים.

 מה בחבילת שירות הלידים של סייטהוד:

  • חבילת התנסות חינם! ע"פ נפח האתר שלכם, אנו נציע לכם כמות לידים ראשונית ללא תשלום על מנת שתוכלו לשקול בצורה מושכלת את השימוש בשירות.
  • נציגי שירות מיומנים המספקים מענה מהיר לכל מבקר באתר שלכם בשעות פעילות מוגדרות מראש.
    הסתברות מימוש הליד בסייטהוד היא הגבוה ביותר בשוק ומקרבת יותר מכל טכנולוגיה אחרת לכדי עסקה אמיתית בפועל.
  • חווית הגלישה של המבקר באתר הופכת לאישית ואנושית. שירות הלקוחות מחייך אליו, מרצה אותו וקושר אותו רגשית לחוויית הקנייה באתר.
  • תוכלו לקבל את הלידים באופן מידיי או בסיום כל משמרת של נציגי סייטהוד. בנוסף, בדף ההיסטוריה של חשבון סייטהוד, תוכלו למצוא את הלידים מרוכזים ברשימות מתועדות.
שאלו נציג סייטהוד עכשיו ותתחילו לקבל לידים, המון לידים- והכי טובים בשוק! 
*השירות ינתן ע"פ שיקול דעתה של סייטהוד ובכפוף לנפח פעילות מינימלי באתר.