רוצה להגדיל באמת את נפח המכירות באתר שלך? אין בעיה!
סייטהוד מציעה לך פתרון אשר יוסיף לך כמות עסקאות גדולה מהרגיל במאות אחוזים!

מסלול הנייטהוד – NightHood

שירות הנייטהוד משמש כמוקד שירות לקוחות אונליין באתר ומציע מספר פעולות לצורכי התייעלות בשיפור השירות, המכירות והשיווק באתר. שירות הנייטהוד הוא ייחודי ובלעדי בישראל.

למסלול זה מחירון ע"פ כמויות גולשים יומיות.   

 

מוקד שירות לקוחות באתר: נציגי השירות פותחים בברכה מול הגולש, מציעים לו עזרה, סיוע והתמצאות באתר והשימוש בו. נציגי השירות מלווים את הגולש ככל שהוא ירצה ויצטרך.

נציגי סייטהוד מראים לו, מציעים לו, מסבירים לו, ואף עוזרים לו לעבור את תהליכי השימוש באתר, כגון מנועי חיפוש להזמנות, שימוש בקטלוג המוצרים וכולי.  

סטטיסטית : מתוך 1000 כניסות יומיות לאתר, ישנם כ 180 גולשים בממוצע שמבקשים או צריכים את השירות.

 

ניוזלטר- איסוף כתובות דוא"ל. נציגי סייטהוד אשר קיימו שיחה חיובית מול גולשים בכל נושא, עזרה או בירור פרטים, שואלים אותם לבסוף השיחה, האם מעוניינים לקבל חומר שיווקי בדוא"ל.  בשיטה זו הדיוור אליהם אינו מתויג כדוא"ל ספאם.

סטטיסטית: ידוע כי  שיווק בדוא"ל הוא האפקטיבי מכל תהליכי שיווק אחרים באינטרנט, על כל  דולר אחד הוצאה- תכניסו 4.3 דולר.

סטטיסטית: מתוך 100 שיחות, מתרצים כ 45% גולשים ומספקים כתובת דוא"ל עם אישור לדיוור.

 

לייקים- איסוף לייקים לדף הפייסבוק של האתר. לסייטהוד תוסף אפקטיבי אשר מאפשר לנציגי השירות להקפיץ את הלייק המדויק של האתר.  נציג השירות שואל את הגולש האם הוא מסכים ללחוץ לייק עבור האתר, במידה והוא מסכים, הנציג מקפיץ לתוך הצ'אט את כפתור הלייק המפורסם.

סטטיסטית: מתוך 100 שיחות, מתרצים כ 85% גולשים ולוחצים על כפתור הלייק.

 

מסלול הנייטליד – NightLead

שירות הנייטליד משמש כמוקד אנושי מיוחד להשגת לידים. למוקד המון ערכים מוספים.

בעלי האתר מנסחים יחד עם נציגי סייטהוד תסריטי שיחה שונים מול הגולשים באתר. תסריטי השיחה מבטיחים את מירב הפרטים והמידע אשר בעלי האתר מבקשים, וזאת על מנת להקל בסיווג איש השירות המתאים, לברר צרכים שונים, הזמנות שונות ועוד.

 

תסריטי השיחה ומבנה הליד הם דינאמיים כך שבעלי אתרים יכולים לבקש שימת דגש על מוצר כזה או אחר מול הגולשים. מבצע חדש, שירות חדש, הטבות, הנחות וכולי, ניתן לשנות ברמה היומית ע"י פנייה בדוא"ל לצוות סייטהוד.

 

נציגי סייטהוד יוצרים שיחות אנושיות וידידותיות  מול הגולשים, מיישמים את תסריט השיחה הרצוי ומתחילים את רצף השאלות הנובעות ממנו.  בתום התסריט, מבקשים הנציגים את פרטי ההתקשרות של הגולש ו"אורזים" אותם כליד איכותי הנשלח מידית לכתובות הדוא"ל של נציגי האתר.

 

סייטהוד מציעה לכם התנסות חינם במערכת ובשירות.  אתם תקבלו את הלידים, הלייקים וכתובות הדוא"ל של הגולשים ע"פ כמות מוגדרת מראש, והכל בחינם.

אנא צרו קשר עם נציגי השירות של סייטהוד עוד היום ותתחילו להרוויח מהאתר שלכם יותר. הרבה יותר!